Брелків

Брелки для багатьох із нас є непомітною річчю. Вони протягом  довгого часу були і будуть користуватись популярністю.

Виготовлення брелків – це процес виробництва сувернірної продукції з різних матеріалів, розмірів і форм. Останнім часом попит на виготовлення брелків зріс. Це недорогий, але при цьому достатньо затребуваний сувенір, який підійде для промоакцій, і проведення різних заходів, а також в якості подарунка. Набирають популярності брелки для мобільних телефонів.

Виготовлення брелків можливе з різних матеріалів:

1. Металеві брелки. Їх зовнішній вигляд виділяється солідністю. На ньому також можна використовувати лазерне гравіювання, яке є надзвичайно стійким. Лазерне гравіювання ― це процес нанесення малюнка с допомогою лазерного променя. Дозволяє зреалізувати дуже точний малюнок.
2. Пластикові брелки з металевою вставкою виглядають набагато простіше і є легкі по вазі. Пластиковий брелок в основному має герметичний корпус з пластику.
3. Брелки з пластизолі. Вони не мають гострих країв і кутів, і їх фарба не стирається, що дозволить протягом довгого періоду часу зберігати зовнішній вигляд. Виготовлення брелків може бути різної товщини і висоти, а також форми.
4. Односторонні та двосторонні брелки. Є можливість розміщувати зображення на брелках з одного і з двох боків.
5. Багатофункціональні брелки, які можна використовувати також у вигляді годинника, ручки, компаса, фотоальбома і календаря.
6. Брелки у вигляді різних персонажів з мультфільмів.
7. Брелки з рідиною. Можна виготовити брелки з рідинами всередині.
8. Керамічні брелки з рельєфною поверхнею, які виготовляють у вигляді черепашок і морських зірок.

Ми створюємо брелки за індивідуальним плануванням, з кріпленням на ланцюжок чи карабін.

Повернутись