Дизайн буклетів, листівок, та ін. поліграфічної продукції

Плакат або афіша – це виріб великого формату рекламного змісту. Він є одним із основних засобів залучення уваги і інформування в швидкому порядку. Це листове видання в основному виконує функцію наочної реклами, пропаганди чи анімації. Найчастіше виготовляється з сітіпаперу.

Листівка – це періодичне текстове видання, яке носить рекламний чи пропагандистський характер. Вона є одним із найбільш економних варіантів реклами на даний момент. В листівці дуже важливо дотримуватись простоти викладу, красивого зовнішнього оформлення, яке здатне привернути увагу користувачів.

Ми виконуємо друк кольорових і чорно-білих листівок із одностороннім і двостороннім задруком. Крім того, в залежності від цілей листівки ми підбираємо формат і щільність паперу. Наприклад, якщо вам необхідні прості листівки невеликого формату для росповсюдження на вулиці, тоді можна вибрати мінімальну щільність паперу, але якщо вам необхідно підготуватись до виставки, то формат та щільність паперу варто підбирати побільше.

Флаєр – невелике рекламне видання, яке носить рекламно-інформаційний зміст. І є одним із найкращих способів поінформувати потенцийну аудиторію про переваги і розпродажі, а також донести іншу інформацію.

Ми пропонуємо концептуальний підхід для оформлення різного виду поліграфічної продукції.

Повернутись