Фотошпалери

Вам потрібні шпалери, але на даний момент ви просто не знаєте де саме їх можна придбати, тоді ми до ваших послуг. Ми вам пропонуємо декоративні матеріали високої якості, і вони зберігають хороший зовнішній вигляд.

Якісні фотошпалери дозволять прикрасити стіну. Для замовлення шпалер вам треба вказати необхідні розміри, а все решта ми зробимо за вас.

Ми нашим клієнтам пропонуємо найкраще:

1. Ексклюзивні зображення. В нашому каталозі ви побачите великий вибір різноманітних сюжетів. Всі зображення дуже добре відібрані за ознакою якості і мають великий комп’ютерний розмір.

2. Рельєфну фактуру. Великий вибір дозволить дуже просто підібрати конкретну текстуру безпосередньо під Ваш інтер’єр.

3. Постикову поклейку. Наше спеціальне обладнання проводить точне автоматизоване обрізання полотен до їх стикування. Це дозволить просто виготовити фотошпалери.

4. Роскрій під індивідуальні розміри. При цьому їх параметри обмежені виключно вашими бажаннями, а також можливостями.

5. Рулонний крій. Ви зможете остаточно забути про шпалери, які складаються з 8-ми, чи 16-ти частин. Наші шпалери мають зручний рулонний крій.

При цьому ми використовуємо виключно екологічно чисті матеріали.

Ми пропонуємо текстурні шпалери для реалізації найсміливіших ідей в дизайні інтер’єру. Зовнішня поверхня дозволяє наносити на них будь-яке зображення. Водночас вони стійкі до зовнішнього впливу та прості в експлуатації.

Повернутись