Технологія лазерної порізки

Лазерна порізка на данний момент є однією із основних технологій в області покрою акрилу, термопластику і поліпропілену. За допомогою лазерної порізки ви зможете виготовити матеріали різної форми, у тому числі і ексклюзивного дизайну. Використовуючи цю технологію ви зможете провести розкрій різноманітних листових матеріалів. Лазерна порізка листового термопластику характеризується високою швидкістю виготовлення, значною якістю і достатньо хорошою ціною.

Лазерна порізка проводиться шляхом локального розігріву матеріалу сфокусованим лазерним променем. Невелика доля випромінювання буде поглинатись виділеним поверхневим шаром і призводити до його нагріву. При цьому плівка окисів збільшує долю енергії, яка буде поглинатись, а температура буде збільшуватись до точки плавлення. Одночасно з цим буде подаватись активний газ, який сприятиме підтриманню точки плавлення, видуватиме продукти горіння і очищуватиме рез. Ви зможете отримати якісні кромки, інтенсивно охолоджуючи різні частини матеріалу.

 Використання лазерної порізки дозволить вам отримати точний і якісний контур деталі при досить значній потужності.

Обладнання для лазерної порізки складається із спеціального стіла з вмонтованою лазерною головкою, яка переміщається по взаємноперпендикулярним основам. Переміщенням і силою випромінювання управляє комп’ютер.

Основними перевагами технології лазерної порізки:

  •  Можливість виготовити деталі досить складної технологічної складності.
  •  Помірна собівартість за рахунок високої якості порізки.
  •  Мінімальна кількість відходів і економний розхід листового матеріалу в процесі  виробництва.
  • Висока продуктивність і швидкість різання за рахунок високої сили лазерного випромінювання.