Оракал

Самоклейка плівка являє собою спеціальний двошаровий матеріал, верхній шар якого виробляється з полівінілхлориду і призначається для безпосереднього контакту з барвниками при нанесенні на них зображення, а нижній шар – це паперова підкладка, на яку нанесений відповідний клейовий склад. По суті, це вінілова плівка на клейкій основі, яку дуже легко наносити на будь-який носій, просто знявши паперову основу.

Оракал – це плівка, основним призначенням якої є нанесення різноманітних надписів на різні поверхні. Дуже часто використовується як досить функціональний  рекламний матеріал, який ви зможете швидко прибрати і легко розмістити при необхідності на рекламні стенди, автотранспорт і вітрини магазинів.

Друк на плівці в м. Львів – це один із варіантів широкоформатного друку. Основним завданням плівки є виготовлення рекламних зображень, призначення яких є накатка на всі жорсткі варіанти поверхонь. На даний момент широкоформатний друк є одним із найбільш ефективних видів контекстної реклами.

Є такі типи плівок:

1. Різні наклейки з аплікаціями, плівки Оракал з використанням  на автотранспорті, а також рекламних стендах.
2. Спеціальні варіанти декоративних плівок для різних прозорих основ.
3. Прозорі плівки Оракал, які в більшості випадків використовуються для оформлення вітрин.
4. Металізовані плівки для табличок і етикеток.
5. Плівки для виготовлення рекламних вивісок.
6. Транслюцентні плівки Оракал, які використовують для коротко та середньо-строкових цілей як в середині, так і ззовні приміщень. Застосовуються при виготовленні реклами на основі оргскла, акрилового скла і різноманітних гнучких банерних тканин.
7. Флуоресцентні плівки, основним призначенням яких є використання на об’єктах, до яких необхідно привертати увагу користувачів. В основному використовується для наклеювання на різноманітні види транспорту, для маркування, оформлення розпродажів, а також табличок і покажчиків.
8. Металізовані плівки Оракал, які використовують ззовні і всередині приміщень. Використовується для виготовлення різноманітних етикеток, технічних та іменних табличок, оформлення інтер’єрних приміщень і визначених місць продажів.
9. Світловідбиваючі плівки. Вони призначені для довгострокового зовнішнього застосування.

Повернутись