Поклейка плівки Oracal

Самоклеюча плівка – це сучасний і практичний матеріал, який дозволить з мінімальними затратами реалізувати складні дизайнерські рішення. Його основу складає плівка, яка досить густо змазана клеючими матеріалами. Різні варіанти самоклеючих плівок використовуються в інтер’єрній і зовнішній рекламі, оформленні вітрин і підлог, а також декоративному оформленні автомобілів.

На практиці найчастіше використовуються такі два типи плівок: біла, для друку рекламної графіки, і прозора для холодної ламінації, яка реалізує захисні функції по відношенню до попередньої.

В асортимент плівок, які випускаються виробниками в  даний момент, входять плівки для графічного оформлення (рекламної графіки), промислові плівки, плівки для ламінування, системи лент, які клеються і розсіюють світло, плівки для грузових автомобілів. Замовити плівку Оракал ви можете в нас. Це одна із найбільш популярних варіантів плівок, яка відома своєю якістю та асортиментом, а також безмежними дизайнерськими рішеннями. Перевагою плівки Оракал є широкий спектр використання. На даний момент є більше 500 кольорів і відтінків самоклеючої плівки. Вінілова плівка є водонепроникним матеріалом, тому підійде для використання в приміщеннях з підвишеним рівнем вологості.

Дана самоклеюча плівка ідеально підходить для зовнішнього брендування різних фасадних площин, особливо скляних. Оракал відмінно покриває всі кути і нерівності поверхні. Як правило, клеїться з попередньо нарізаних елементів.

Повернутись