Повноколірний друк на конвертах

Поштовий конверт  – всім відомий спосіб для передачі інформації. В наш час поштові конверти дуже часто використовуються для проведення рекламних розсилок та ділового листування. Виділимо такі основні можливості:

-       на зворотній і лицьовій сторонах конверту;

-       від фарби до великих варіантів зображень;

-       друк на невеликих конвертах з “вікнами”;

-       на краю конверта з зображеннями навиліт;

-       на конвертах з різноманітними форматами;

-       друк на конвертах з бічним, а також донним розширенням;

-    на конвертах з матеріалами, які вбирають вологу, як от крейдовий папір, чи калька;

-       тиснення з допомогою фольги в базі конвертів;

Конверти відіграють достатньо важливу роль в процесі ділового листування. Вони повинні виділятися зі значної кількості різноманітної кореспонденції та спаму. Допоможе покращити результати переговорів і набагато підняти репутацію і результати роботи з клієнтами вашої компанії. Спеціалізовані брендовані конверти з зображеннями вам пригодяться тоді, коли ви реалізуєте запрошення на прем’єру, чи виставку. Для того, щоб відправити ділову кореспонденцію – комерційні пропозиції, чи бухгалтерську документацію, вони стануть просто незамінними. Досить хорошим тоном в процесі ділового спілкування є процес надсилання кореспонденції в конвертах з логотипом відправника. Фірмовий конверт з логотипом виділить з маси листів саме ваш.

Основні способи друку на конвертах:

1. Трафаретний друк. Він також відомий під назвою шовкографія. Дуже часто використовують для друку темних конвертів. Шар фарби є достатньо щільним, а малюнок ясним і його видно. Ця технологія дозволить проводити друк бронзою, золотом і сріблом, або білим кольором.
2. Цифровий друк на конвертах. Це один із найдешевших методів проведення друку. Він є доступним  в разі необхідності створення невеликих партій конвертів. Дозволить вам надрукувати різноманітні малюнки з набором визначених фарб. При цьому особисті дані ви можете надрукувати на окремих примірниках.
3. Офсетний друк на конвертах. ПІдійде для виготовлення невеликих партій конвертів. Це робиться з ціллю мінімізувати собівартість продукції. Основною перевагою цього методу є те, що ви з його допомогою зможете передати  всі кольори та відтінки. Ви зможете проводити друк різними фарбами, золотом, платиною і металіком.
4. Гаряче тиснення. Також достатньо ефективний спосіб, який підходить в тому числі для друку на темному матеріалі. Вся символіка, написи і логотипи наносятся з використанням фольги, в результаті чого продукція виглядає досить респектабельно і при цьому незвично.
5. Флексографія. Підійде для виготовлення різноманітних конвертів під замовлення, але виключно великим тиражем. Для друку використовують досить дорогі еластичні форми.

Повернутись