Візитки

Візитки – це поліграфія найпоширенішого варіанту, яка дозволяє відображати інформацію про організацію, чи людину. При цьому, зазвичай, в їх склад входить така інформація, як: ім’я власника, або назва компанії, контактна інформація. Найчастіше візитки виготовляються із спеціального крейдованого паперу з середньою щільністю близько 300 г./м2 ,або з дизайнерського картону.

Розмір візитки - індивідуальне побажання клієнта. Стандарно зразок візитки – 90х50 мм.

За типом, візитки бувають:

Особисті  – використовуються при неофіційному спілкуванні, чи при знайомстві. В такій візитці в основному вказують  прізвище, ім’я, та номер телефону власника.

Корпоративна візитна картка – не має в своєму складі прізвищ і імен. При проведенні друку в ній зазначена інформація про компанію, її сферу діяльності, перелік послуг та номери телефонів. Шаблон візитки – основе у цьому типі, оскільки друкується на велику кількість працівників.

Ділова візитка – застосовують в бізнесі, на переговорах і зустрічах, а також для надання різноманітної контактної інформації потенційним клієнтам. На візитках вказують прізвище, ім’я та посаду бізнесмена.

Повернутись