Рекламні вивіски

Назад

Рекламні вивіски – це зовнішнє представлення закладу, яке його виділяє з-поміж інших. Зовнішня реклама повинна бути красивою та оригінальною. Львів, як центр ділового життя західного регіону, характеризується своїми цікавими вивісками.

Майже всі компанії мають у своєму розпорядженні вивіски, які повідомляють користувачів про те, чим займається фірма, та про їх місцезнаходження, тобто виконують функцію контекстної реклами. Крім того, вона виконує функцію створення позитивного іміджу.

Ми зробимо так, щоб ваша візуальна реклама привертала увагу потенційних покупців. Наша компанія пропонує вам максимально сучасні варіанти оформлення рекламних вивісок та оригінальний дизайн зовнішньої реклами. Ми створюємо ефективну рекламу з таких матеріалів, як ПВХ, композит і дібонд. Для забезпечення унікального зовнішнього вигляду використовуємо різноманітні самоклеючі плівки. У роботі використовуємо найновіші концепти по розробці зовнішньої реклами, а також можемо доопрацювати уже наявний дизайн.

Умовно є такі типи вивісок, як світлові і несвітлові. Несвітлові вивіски не мають жодної підсвітки і складаються із зображення, або напису на підкладці.

Світлові вивіски – найбільш ефективний вид реклами у Львові.
Виготовлення вивісок – одна з профілюючих послуг нашої компаніїї, оскільки володіємо власною виробничою базою.